Ce program au sportivii de la CSM Ploiești săptămâna asta

coperta2-1160×654
Ștefan Petre

Clubul Sportiv Municipal (CSM) Ploiești comunică agenda competițională a sportivilor legitimați la club, pe durata acestei săptămâni:

Baschet

Luni, 27 noiembrie, Ora 20:00, Liga 1, Grupa B, Etapa a 7-a, Sala „Olimpia”

CSM Petrolul Ploieşti 2 – ACS Total Sport Bucureşti 63-53

Miercuri, 29 noiembrie, Ora 17:00, Juniori U18, Grupa Naţională, Etapa a 3-a, Sala „Olimpia”

CSM Petrolul Ploieşti  – CSU Andu Sibiu

Sâmbătă, 2 decembrie, Ora 20:00, LNBM Getica 95, Conferinţa B, Etapa a 11-a

CSM Constanţa – CSM Petrolul Ploieşti

Duminică, 3 decembrie, Ora 15:00, Liga 1, Grupa B, Etapa a 8-a

CSM Târgu Mureş 2 – CSM Petrolul Ploieşti 2

Sâmbătă-duminică, 2-3 decembrie, Juniori U15, Faza a 2-a, Turneul 4, Ploieşti

CSM Petrolul Ploieşti – ACS Vikings Basketball Iaşi (sâmbătă)

ACS Primo Mega Ball Piteşti – CSM Petrolul Ploieşti (sâmbătă)

CSM Petrolul Ploieşti – ACS Zeiden Hoops Braşov (duminică)

Duminică, 3 decembrie, Ora 13:00, Junioare U18, Etapa a 3-a

CSM Petrolul Ploieşti – ACS Sepsi Sfântu Gheorghe

Handbal

Miercuri, 29 noiembrie, ora 18:30, Juniori 2, Seria D, Etapa a 9-a

ACS HC Buzău 2012 – CSM Ploieşti

Sâmbătă, 2 decembrie, Junioare 3, Seria D, Etapa a 10-a

CS Bucov – CSM Ploieşti

Duminică, 3 decembrie, Juniori 3, Seria D, Etapa a 8-a, Sala Brazi

ACS Academia Junior B – CSM Ploieşti

Box

Luni-sâmbătă, 27 noiembrie – 2 decembrie, Campionatul Naţional de Box pentru Tineret, Bacău

Judo

Vineri-duminică, 1-3 decembrie, Finala Campionatului Naţional pe Echipe U23 şi Finala Campionatului Naţional Individual Tineret U23 Ne Waza, Izvorani

Patinaj viteză

Sâmbătă-duminică, 2-3 decembrie, Cupa Mondială de Juniori, Collalbo Renon (Italia)

Sursă: CSM Ploiești

Mai multe știri pe republikanews.ro.

Ne găsești pe pagina de Facebook RepublikaNews.

COREP 07 SRL - Firma de constructiiblejoigratielanovacgristotermo-ploiestiromsilvaspalatoria-haroldrompetromparc industrialCabinet veterinareko-angajeazaekond-angajeazasponsor