sursă foto RTV.net

Fetiţă căzută de la etaj

O fetiţă din Ploieşti a căzut în condiţii suspecte de la etajul I al locuinţei.

Nefericitul eveniment s-a petrecut cu puţin timp în urmă în Ploieşti, pe strada Eremia Grigorescu. Din primele informaţii primite prin apelul unic de urgenţă 112, se pare că o fetiţă de 11 ani a căzut de la etajul I al locuinţei sale. Nu se ştie dacă este vorba despre un accident sau de un gest făcut în mod voit.

La faţa locului au sosit poliţişti şi medici de la SAJ Prahova. Aceasta este conştientă. A suferit politraumatism la nivelul membrelor inferioare.

Vom reveni cu amănunte.

Informaţii puse la dispoziţie de către SAJ Prahova.

UPDATE

Se pare că este vorba de cădere accidentală. Se afla singură în casă. A fost transportată la Spitalul de pediatrie din Ploieşti.

Cercetările oamenilor legii continuă pentru stabilirea cu exactitate a cauzelor si împrejurărilor producerii incidentului.

Informaţii puse la dispoziţie de către IJP Prahova.

Foto cu carater ilustrativ.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *