Cu 20 de puncte în clasamentul eșalonului județean, CS Cornu ocupă prima poziție, pe locul doi, cu 18 puncte acumulate în campionat, fiind Petrolul 95. Din cele 18 echipe aflate în competiția Ligii A la fotbal, codașe sunt Tinereţea Izvoarele, cu doar 3 puncte accumulate și CSC Măneciu cu zero puncte.
Vezi şi https://republikanews.ro/expozitia-dedicata-bijuteriilor…/
Pentru mai multe ştiri, vizitaţi site-ul republikanews.ro
FOTO CU CARACTER ILUSTRATIV