unitate de învăţământ spartă grup infracțional organizat, apartamente din Ploieşti proxenetism sursă foto gazetavalceana.ro

În baza probatoriului administrat, față de de bărbatul de 33 de ani a fost luată măsura reținerii pentru 24 de ore, urmând să fie prezentat unității de parchet competente cu propunere de luare a unei alte măsuri preventive.

Vă reamintim că în urma incidentului, victima a fost dusă de urgență la spital unde medicii au decis să meargă direct cu el în sala de operație. Pentru că rana fost una extrem de serioasă si i-a pus viața în pericol, încadrarea faptei din dosarul deschis in cauza a fost schimbat in vatamare corporala, cu punerea vietii in pericol.

CITESTE SI Exclusiv/Bărbatul cahttps://republikanews.ro/exclusiv-barbatul-care-si-a-injunghiat-fratele-a-fost-prins-de-politisti/re și-a înjunghiat fratele a fost prins de polițiști

Mai multe știri pe republikanews.ro.

Ne găsești pe pagina de Facebook RepublikaNews

FOTO CU CARACTER ILUSTRATIV