Bărbat încarcerat după condamnarea pentru viol

Erika Stoica
1 Min Read

Bărbat încarcerat după condamnarea pentru viol.

Polițiștii Secției 4 Rurală Dragomirești au pus în aplicare, pe 24 martie, un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea emis de Judecătoria Târgoviște pe numele unui bărbat de 45 de ani din comuna Lucieni. Acesta a fost condamnat la 5 ani și 4 luni de închisoare pentru infracțiunea de viol.

Bărbat încarcerat după condamnarea pentru viol

Bărbatul a fost depus în Penitenciarul Mărgineni pentru executarea pedepsei.

Mai multe știri pe republikanews.ro.

Ne găsești pe pagina de Facebook RepublikaNews.

TAGGED:
Share This Article