O șoferiță a murit după ce mașina a fost spulberată de tren
Un grav accident feroviar s-a produs joi după-amiază, 14 mai, pe raza orașului Găești. Potrivit primelor informații transmise de polițiștii Formațiunii Rutiere Găești, un tren a intrat în coliziune cu un autoturism aflat pe calea ferată.
O șoferiță a murit după ce mașina a fost spulberată de tren
O șoferiță a murit! Impactul a fost devastator. Din păcate, șoferița autoturismului și-a pierdut viața în urma rănilor suferite.
La fața locului au intervenit echipaje de poliție și salvatori, iar zona a fost securizată pentru efectuarea cercetărilor.
Polițiștii continuă investigațiile pentru a stabili cu exactitate cum s-a produs tragedia.
Mai multe știri pe republikanews.ro.
Ne găsești pe pagina de Facebook RepublikaNews
FOTO CU CARACTER ILUSTRATIV